O marce

Fllow

Fllow to marka oferująca kompleksowe rozwiązania produktowe do aranżacji wnętrz, łączące w sobie właściwości dekoracyjne z akustycznymi. To wynik obserwacji i słuchania potrzeb klientów. Jako młodsza siostra znanej i cenionej na rynku marki Max-Stone jest odpowiedzią na ich oczekiwania. Wierząc, że kluczem do sukcesu jest otwartość, zrozumienie i elastyczność stworzyliśmy zupełnie nową linię produktów. Na ten moment w naszym portfolio posiadamy panele tapicerowane, lamele oraz panele drewniane. Stale pracujemy nad nowościami. Niezależnie od tego, który produkt skradnie Twoje serce, zawsze możesz liczyć na najwyższą jakość , a także na bardzo łatwy montaż i spektakularny efekt końcowy.

Wartości

Pasja

To od niej wszystko się zaczęło. Zamiłowanie do pięknych i funkcjonalnych wnętrz sprawiło, że dziś możemy Ci zaoferować najlepsze materiały wykończeniowe.

Warsztat

Z wyjątkową pasją oraz wyczuciem podchodzimy do całego procesu tworzenia naszych produktów. Troska o efekt finalny oraz dbałość o każdy nawet najmniejszy szczegół to nasze myśli przewodnie, które łączymy z posiadaną przez nas wiedzą, doświadczeniem oraz wyczuciem. Nasi specjaliści ręcznie tworzą wszystkie prototypy z wyjątkowym poświęceniem.

Ekoświadomość

Wiemy jak wielki wpływ ma rozwój gospodarki na środowisko. We Fllow świadomie dobieramy pochodzenie półproduktów m.in. używając materiałów rozbiórkowych oraz pozyskanych z recyklingu.

Klientocentryzm

Każdy dzień w biurze projektowym rozpoczynamy od tego samego pytania – czego potrzebuje nasz Klient? Dzięki temu jesteśmy pewni, że oferowane rozwiązania w stu procentach spełnią Twoje oczekiwania.

Rozwój

Rozwijamy się dla Ciebie. Każdego dnia śledzimy nowości produktowe, trendy wzornicze oraz rozwiązania aranżacyjne wnętrz. Szkolimy się, analizujemy oraz tworzymy nowości .

Jakość

We Fllow nigdy nie idziemy na kompromisy. Każdy produkt z naszej oferty został wyprodukowany z najlepszych, ekologicznych materiałów – przyjaznych Tobie i Twoim najbliższym.

Marki


Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek oferujących płytki i kamienie dekoracyjne. W ciągu wieloletniej działalności dzięki pasji, doświadczeniu i uważności staliśmy się niewątpliwym liderem na rynku. Naszymi kluczowymi klientami są sklepy sieci DIY w Polsce oraz za granicą.Poznaj MAXSTONE >>


Wierząc, że kluczem do sukcesu jest otwartość, zrozumienie i elastyczność stworzyliśmy zupełnie nową linię produktów. Fllow to młodsza siostra Max-Stone. To kompleksowe rozwiązania produktowe do aranżacji wnętrz, łączące w sobie właściwości dekoracyjne z akustycznymi. W naszej stałej ofercie znajdziesz panele tapicerowane, lamele oraz panele drewniane.