Projektanci

Nasi projektanci – to właśnie oni kreują od podstaw wszystkie rozwiązania dostępne we Fllow. W swojej pracy wykorzystują ogromne doświadczenie, twórczą wyobraźnię i ludzką empatię. Bez problemu potrafią wczuć się w nastrój przyszłych użytkowników naszych produktów i zaproponować im funkcjonalne, trwałe i stylowe materiały do aranżacji wnętrz, których tak bardzo potrzebuje każdy dom.

projektant flow

Karolina Półchłopek

Dyplomowany plastyk, architekt wnętrz, scenograf. Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W projektowaniu cechują ją nieszablonowość, skrupulatność oraz jakość. Do tworzenia produktu podchodzi całościowo – od wstępnej koncepcji, przez prototyp, po materiały marketingowe. Jej zamiłowanie do majsterkowania i pragmatyzm w połączeniu z wysoką wrażliwością i potrzebą eksplorowania sprawiają, że  jej prace są nie tylko atrakcyjne wizualnie ale i funkcjonalne. O sobie mówi: „nadwrażliwy introwertyk ze skłonnościami do ekstrawertyzmu”.

Krzysztof Sołowiej

Projektant form przemysłowych, rzeźbiarz. W latach 1982 – 1987 studiował w Instytucie Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie, a w 1990 roku ukończył PWSSP w Poznaniu. Jego realizacje bazują na perfekcyjnym wyczuciu materiałów – drewna, kamienia, metalu, żywicy. To nadzwyczajne wyczucie obejmuje zarówno stronę czysto wykonawczą (rzemiosło manualne), jak i doskonałe zrozumienie właściwości i zastosowań używanych surowców. Prace Krzysztofa Sołowieja były prezentowane podczas wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych. Wśród nich warto wymienić te zorganizowane w Galerii Kont w Lublinie, Galeriach ON, EGO czy Arsenał w Poznaniu, Kunst# Stucke w Wiedniu, Galerii Bunkier Sztuki w Krakowie, Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku oraz w Muzeum Miasta Warszawy.

projektant fllow

Łucja Król

Projektantka form użytkowych i wzorów graficznych. Absolwentka kierunku projektowanie mebla na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Proces twórczy to dla niej zabawa materiałami, ich formą i barwą. Wrażliwość na kolor pozwala jej projektować produkty wprowadzające do wnętrza świeżość i dobrą energię. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia potrzeby użytkownika. Zaprojektowane obiekty wyróżniają się prostotą, a jednocześnie dbałością o najmniejsze detale.