Zrób to sam

1Chciałbym coś zmienić

„Szukam ciekawych pomysłów na samodzielną zmianę aranżacji wnętrza.” „Marzę o łatwej i szybkiej metamorfozie salonu lub sypialni.” „Bezustannie przeglądam portale internetowe z inspiracjami wnętrzarskimi.” Brzmi znajomo? Zapraszamy Cię do świata Fllow. Wierzymy, że znajdziesz tutaj coś dla siebie.

2Ale co wybrać?

Proponujemy Ci najmodniejsze rozwiązania dekoracji wnętrzarskich z ostatnich lat. Potrzebujesz zabezpieczyć ścianę w pokoju dziecka lub stworzyć miękkie wezgłowie łóżka? Nasze panele tapicerowane sprawdzą się tutaj idealnie! A może szukasz rozwiązania na efektowną ozdobę ściany w salonie lub w kuchni? W kreatorze, w prosty sposób możesz sprawdzić jaki produkt najlepiej sprawdzi się w danej przestrzeni.

3Zaprojektuj

Projekt dekoracji stylowego, funkcjonalnego i ponadczasowego wnętrza to wyzwanie. Ułatwimy Ci to! W naszych mediach społecznościowych i na naszej stronie, znajdziesz wizualizacje, którymi możesz się zainspirować. Wybierz miejsce dekoracji, ułóż wybrany wzór i już! Twoja oryginalna i stylowa ozdoba ściany, sufitu, wnęki, siedziska albo wezgłowia łóżka jest gotowa do montażu.

4Tylko kto to zamontuje?

Bez obaw. Z łatwością wykonasz to sam. Nie potrzebujesz skomplikowanych narzędzi oraz instrukcję montażu, którą możesz pobrać ani wielkiego doświadczenia z dziedziny wykończenia wnętrz. Wystarczy, że zaopatrzysz się m.in. w klej, poziomicę, nożyk tapicerski w formie PDF z naszej strony internetowej.

5Ciesz się pięknem

Prawda, że gładko poszło? Prosty i szybki montaż materiałów wykończeniowych Fllow zapewni ogromną satysfakcję każdemu majsterkowiczowi i dekoratorowi wnętrz. Zamów i przekonaj się sam!